fbpx

Nowy sponsor siatkarek #VolleyWrocław

Siatkarki #VolleyWrocław zyskały nowego sponsora. Do grona firm współpracujących z klubem dołączyła spółka Centrozłom Wrocław. To kolejny bardzo ważny krok w najnowszej historii wrocławskiego klubu, który już niebawem zainauguruje 19. sezon w Lidze Siatkówki Kobiet.

W trakcie środowej konferencji prasowej wrocławski klub przedstawił nowego sponsora, który rozpocznie współpracę z siatkarkami #VolleyWrocław. To marka Centrozłom Wrocław S.A, która w ramach umowy pojawi się m.im. na koszulkach meczowych wrocławskich siatkarek, w meczowej hali oraz w mediach społecznościowych klubu.

Obie strony mają nadzieję na dobrą współpracę oraz możliwość kontynuowania jej w kolejnych sezonach.

– To bardzo ważny dzień dla wrocławskiej siatkówki. Bardzo się cieszę, że jedna z najważniejszych spółek Skarbu Państwa, Kombinat Górniczo-Hutniczy Miedzi, odpowiedziała pozytywnie na nasze propozycje. Spółka-córka KGHM, Centrozłom Wrocław, wchodzi oficjalnie do żeńskiej siatkówki we Wrocławiu. Jest to otwarcie drzwi  dla jeszcze większego zaangażowania sponsorskiego ze strony grupy kapitałowej KGMH, jak i innych sponsorów – mówi Ryszard Czarnecki, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

To bardzo ważny ruch, pokazujący, że sport i biznes można połączyć. – Mogę powiedzieć trzy słowa: promocja przez sport. Centrozłom zajmuje się m.in. sprzedażą stali, a komunikowanie poprzez sport jest dla nas świetną okazją do budowania marki. W ten sposób możemy pokazywać szerzej to, jak wygląda i czym dokładnie Centrozłom się zajmuje. Za #VolleyWrocław mocno trzymamy kciuki – dodaje Mariusz Diakowski, wiceprezes Zarządu Centrozłom Wrocław S.A.

W trakcie konferencji prasowej zadowolenia nie krył także prezes zarządu Volleyball Wrocław Jacek Grabowski.

– Miło spotkać się w takich okolicznościach: przed nami start Ligi Siatkówki Kobiet i wreszcie nastąpią te wyczekiwane, sportowe emocje. Jednocześnie po miesiącach rozmów i negocjacji udało nam się doprowadzić do tego, że dziś została podpisana nowa umowa z bardzo ważnym partnerem. Mam nadzieję, że współpraca sprawi, że będziemy mogli realizować swoje marzenia i pasje oraz że dostarczymy wszystkim kibicom sportowych emocji w coraz lepszych warunkach – twierdzi Jacek Grabowski.

#VolleyWrocław już w najbliższy weekend zainauguruje rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet. W 1. kolejce wrocławianki zmierzą się z Wisłą Warszawa. Siatkarki ze stolicy Dolnego śląska przed własną publicznością wystąpią w niedzielę, 20 października, o godz. 17.00, w hali Orbita. Przeciwnikiem #VolleyWrocław będą brązowe medalistki MP – Developres SkyRes Rzeszów.