fbpx

Nowy sklep Śląska przy Stadionie Wrocław

To kolejna atrakcja dla kibiców WKS-u, którzy w sobotę wybiorą się na derbowy pojedynek z Zagłębiem. Wówczas nastąpi oficjalne otwarcie FanShopu, czyli nowego sklepu Śląska Wrocław, który będzie usytuowany przy Stadionie Wrocław.

Od 21 września przy wejściu na teren obiektu od strony ulicy Królewieckiej swoją działalność rozpocznie oficjalny sklep WKS-u – FanShop #NaStadionie.

Pierwsi kibice będą mogli odwiedzić nowy sklep w dniu derbowego pojedynku z Zagłebiem. Oficjalne otwarcie nastąpi o godz. 18.30, czyli 1,5 godziny przed pierwszym gwizdkiem!

Co ważne, po zakończeniu sobotniego spotkania FanShop #NaStadionie będzie funkcjonował jeszcze przez godzinę.  Warto zajrzeć przed meczem i zaopatrzyć się w klubowe gadżety.

Co kupimy w sklepie?

Fani będą mogli zakupić koszulki meczowe Śląska na sezon 2019/20, kolekcje ubrań casualowych, bluzy, polówki, czapki i T-shirty. Nie zabraknie czegoś dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. W sklepie dostępne będą również klubowe gadżety – kubki, kufle, portfele, opaski, parasolki, piórniki, worki, plany lekcji czy maskotki.

Do nabycia będą również wydawnictwa Śląska, jak 700-stronicowa “Wielka Księga Piłkarska. 70 lat dumnej historii Śląska Wrocław” oraz magazyn “Wokół Śląska”. Szczególne miejsce rzecz jasna zajmują podstawowe atrybuty kibica, czyli szaliki, które również będzie można znaleźć w najnowszym klubowym sklepie.

Godziny otwarcia poza dniem meczowym: 

  • Poniedziałek – piątek: 10.00-18.00
  • Soboty i niedziele handlowe: 10.00-15.00

fot. slaskwroclaw.pl