fbpx

Nieznaczna porażka UKS-u ze Stalą

W ramach zaległej 5. kolejki I ligi grupy B szczypiorniści UKS GOKiS Kąty Wrocławskie przegrali ze Stalą Gorzów 29:30. Trzeba przyznać, że sobotnie starcie było niezwykle wyrównane, a do przerwy obie ekipy miały na swoim koncie tyle samo oczek.

Zdecydowanie szkoda porażki UKS GOKiS ze Stalą Gorzów, tym bardziej tak nikłej, jednak mamy nadzieję, że gracze z Kątów Wrocławskich wyciągną wnioski i do następnego pojedynku przystąpią jeszcze bardziej skoncentrowani. Dla graczy UKS przegrana ze Stalą była czwartą porażką w bieżącej kampanii I ligi grupy B – na swoim koncie mają także dwa zwycięstwa i z dorobkiem 5 oczek, piastują 7. pozycję w tabeli.

– Spotkanie możemy uznać za naprawdę bardzo udane z naszej strony. Pokazaliśmy siłę naszej defensywy, ale także i ofensywy. Walczyliśmy do samego końca i jedyne czego nam zabrakło to chłodnej głowy w ostatnich minutach meczu. Mimo, że jesteśmy beniaminkiem, udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie zagrozić drużynie z czołówki tabeli – mówi Jędrzej Kurzawa.

TL Ubezpieczenia Stal Gorzów – UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 30:29 (15:15)

UKS: Kuźbiński 6, Wróblewski 6, Wysocki 6, Batura 3, Massopust 2, Ostrówka 2, Ziemiński 2, Kołodziejczyk 1, Kurzawa 1

O autorze