Niestandardowy karnet na #VolleyWrocław w niestandardowych czasach

Sezon 2020/2021 zbliża się wielkimi krokami. W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, w hali Orbita kibice mogą zająć 50% miejsc, ułożonych w tzw. szachownicę. Ważne, aby chętni zapoznali się ze zmianami. #VolleyWrocław liczy na wsparcie kibiców, bo siła jest w zielonym.

W tym sezonie, w związku z covid-19, nie będzie sprzedaży klasycznych karnetów, jakie było zawsze w ofercie wrocławskiego klubu. #VolleyWrocław wprowadza specjalny produkt o nazwie „Karta Kibica – karnet na sezon 2020/2021”. Kibic kupuje taki karnet za 120 zł, raz w sezonie. Taka karta upoważniła go potem do zakupu biletu na każdy mecz w sezonie za 0zł. Co ważne – kibic kupuje kartę akceptując fakt, że z powodu pandemii część spotkań może zostać rozegrana bez publiczności.

Osoby, które zakupią Kartę Kibica – karnet na sezon 2020/2021 będą mogli zakupić bilet na każdy mecz za 0 zł i będą mogli jako jedyni zrobić to w przedsprzedaży – tak by mieć gwarancję wyboru swojego ulubionego miejsca. W sezonie 2020/2021 nowością będą właśnie numerowane miejsca – wszystko po to, by jeszcze sprawniej zarządzać miejscami w Hali i mieć pewność, że na sąsiednim siedzeniu nie zasiądzie żaden kibic (wymóg zachowania dystansu).

Potem, w regularnej sprzedaży, kibic z Kartą dalej będzie mógł kupić bilet na konkretny mecz za 0 zł, ale nie ma gwarancji wyboru ulubionego miejsca (może być już zajęte). Przedsprzedaż trwa 48h, później rozpoczyna się regularna sprzedaż, która zostanie zakończona około 30 minut po rozpoczęciu meczu.

Co ważne w trosce o bezpieczeństwo kibiców, dostosowując dystrybucję biletów do rozporządzenia, nie będzie możliwości zakupu karnetów i biletów stacjonarnie – w kasie hali. Sprzedaż odbywa się internetowo przez portal Kupbilet.pl oraz w salonach sieci Empik i Kolporter. W dniu meczowym bilet okazywany będzie na telefonie lub na wydrukowanej kartce papieru.

Pojedyncze bilety na mecze #VolleyWrocław będą w niezmiennej cenie 15 zł normalny i 10 zł ulgowy. Klub będzie kontynuował programy związane z Migrą Ligą Szkół oraz Volleymanią – zatem nadal dzieci objęte tymi programami będą mogły wejść na mecze za darmo.