Nie napastnik a obrońca zamieni Wrocław na Łódź?

Dość zaskakujące informacje podał Dziennik Łódzki, który sugeruje, że obrońca Śląska Wrocław znalazł się na celowniku Widzewa Łódź lub ŁKS-u.

Piłkarze Śląska Wrocław wybrali się już w podróż do Turcji, jednak na pierwszym zgrupowaniu Trójkolorowych zobaczymy tylko 23-osobowy skład – to też pokłosie pewnych regulacji covidowych.

Wśród graczy, którzy nie pojechali z drużyną znaleźli się m.in. Adrian Łyszczarz, Przemysław Bargiel, Sebastian Bergier czy Mateusz Maćkowiak i to właśnie ten ostatni ma być potencjalnym wzmocnieniem kadry Widzewa lub ŁKS-u.

Łyszczarz, Bergier i Maćkowiak mają zostać wystwieni na listę wypożyczeń i ich przyszłość będzie zależała od dobrej oferty z klubu Fortuna 1. Ligi, z kolei Bargiel będzie nadal reprezentował barwy II-ligowych rezerw WKS-u.

Z kolei wszystko wskazuje na to, że obecność na zgrupowaniu Samca-Talara przekreśla starania Widzewa, który był zainteresowany pozyskaniem młodego napastnika.

Co ciekawe, w klubie coraz częściej pojawiają się pogłoski o opuszczeniu ekipy z Oporowskiej przez Mateusza Praszelika. Środkowy pomocnik WKS-u ma ponoć bardzo wysokie notowania w belgijskich klubach, a jeden z nich może zostać nowym pracodawcą byłego gracza Legii.