fbpx

Nie kupuj – adoptuj to wspólna akcja kibiców z Wrocławia i Lublina

“Nie kupuj – adoptuj” to hasło przewodnie wspólnej wyprawy Ośrodków Kibice Razem z Wrocławia i Lublina w Góry Stołowe. To kolejny przejaw charytatywnej działalności fanów, którzy tym razem dołożyli wszelkich starań, aby zwiększyć świadomość w zakresie adopcji i wsparcia dla czworonogów.

Delegacja kibiców Śląska Wrocław i Motoru Lublin weszła na Szczeliniec Wielki, prezentując transparent promujący adoptowanie zwierząt, które przebywają w schroniskach i czekają na lepszy los. To między innymi właśnie dzięki takim akcjom w ostatnich latach znacząco wzrosło zainteresowanie schroniskami dla zwierząt.

Działania, które regularnie podejmują kibice Śląska i zaprzyjaźnionych klubów, pozwala zwiększyć świadomość w zakresie cierpienia bezdomnych psów czy kotów, a także sposób na udzielenie im wsparcia. Akcje typu “Nie kupuj – adoptuj” mają na celu pomoc potrzebującym czworonogom. 

Dzięki właśnie takim akcjom jak inicjatywa fanów z Wrocławia i Lublina w ostatnich latach wzrosło zainteresowanie schroniskami dla zwierząt. Ludzie zaczęli być bardziej świadomi cierpienia bezdomnych psów czy kotów i ruszyli im na pomoc. Akcje typu ,,Nie kupuj – adoptuj” także mają na celu wsparcie biednych czworonogów.