fbpx

Nawrot nowym partnerem Panthers Wrocław

Nawrot - Panthers Wrocław

Panthers Wrocław po raz kolejny podnoszą poziom swojej organizacji – tym razem na polu logistyki i transportu. Nowym sponsorem motoryzacyjnym klubu został autoryzowany dealer samochodowy Nawrot.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Nawrot nowym partnerem Panthers Wrocław

Firma Nawrot zapewni wrocławskiemu klubowi sportów amerykańskich różnorodną flotę najnowszych modeli samochodów Renault oraz Dacia dostępnych w jego salonach. Wszystkie pojazdy przekazane Panthers Wrocław przez firmę zostaną obrandowane klubowymi barwami.

Wsparcie Nawrota znacznie ułatwi funkcjonowanie organizacji – nie tylko podczas zmagań w europejskich rozgrywkach w futbolu amerykańskim, ale również w działaniu sekcji softballu, lacrosse i ultimate frisbee.

– Współpraca z marką Nawrot to dla nas kolejny ważny krok w kierunku profesjonalizacji. Szeroka i nowoczesna flota najwyższej klasy pojazdów umożliwi nam bezpieczne, szybkie i komfortowe podróżowanie, a to jest kluczowe w przypadku klubu sportowego naszego pułapu. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, wspólnie jedziemy po mistrzostwo! – mówi Michał Latoś, prezes Panthers Wrocław.

Oba podmioty wspólnie zapowiadają oryginalne działania marketingowe – m.in. podczas spotkań Panthers Wrocław w ramach European League of Football. Pierwsza okazja już 3 czerwca, kiedy wrocławianie rozpoczną sezon domowym spotkaniem z Hamburg Sea Devils na Stadionie Olimpijskim.

– Wspieranie wrocławskiego sportu to nie tylko wynik naszej wieloletniej strategii, ale także efekt prywatnej pasji. Uważamy, że dynamiczny wizerunek Panthers Wrocław świetnie współgra z tożsamością naszego salonu. Dodatkowo obchodzimy w tym roku nasze 30-lecie, więc to idealny moment, aby nawiązać współpracę z „Panterami”, które również świętują swoje 10. „urodziny” – tłumaczy Ken Nawrot, prezes firmy Nawrot.

źródło: pantherswroclaw.com