fbpx

N11 Studio Treningów Personalnych ogłasza nabór na treningi pod biegi OCR

Jeśli myśleliście kiedyś o rozpoczęciu rywalizacji w biegach z przeszkodami lub po prostu chcielibyście udoskonalić swój dotychczasowy warsztat, mamy dla Was ciekawą propozycję. Otóż N11 Studio Treningów Personalnych we Wrocławiu ruszyło ze specjalnymi zajęciami przygotowującymi do startów w biegach OCR.

OCR to nic innego jak skrót od Obstacle Course Racing, czyli właśnie biegów z przeszkodami. W zależności od organizatora tor wygląda nieco inaczej, różniąc się np. liczbą przeszkód, długością toru czy zróżnicowaniem poziomu trudności. Do niezwykle popularnych należą właśnie Runmageddony, a przypomnijmy, finał sezonu 2019 odbył się właśnie na Stadionie Wrocław, z kolei 4 i 5 kwietnia 2020 roku w stolicy Dolnego Śląska zostaną zorganizowane kolejne zawody z tego cyklu. O szczegółach dowiecie się TUTAJ.

Aby odpowiednio przygotować się do tej imprezy, warto pomyśleć o odpowiednim warsztacie treningowym. W tym celu mogą pomóc specjalnie przygotowane zajęcia przez N11 Studio Treningów Personalnych we Wrocławiu, gdzie w trakcie jednostki treningowej można m.in. przetestować przeszkody, wzmocnić chwyt, popracować nad kondycją fizyczną czy wytrzymałością. Tak naprawdę to kompleksowe przygotowanie do startu i osiągnięcia tego co najważniejsze, czyli satysfakcji z ukończenia biegu.

Treningi odbywają się głównie na zewnątrz budynku, tak aby przystosować się do warunków atmosferycznych, a w związku z odpowiednim oświetleniem wieczorna pora zajęć w niczym nie przeszkadza. Niestety, w zajęciach może wziąć udział ograniczona liczba osób, a na poszczególne treningi wymagane są zapisy.

Zajęcia z utytułowanym trenerem

Trening pod biegi OCR prowadzi Zbigniew Ziober, najlepszy polski zawodnik Spartan w 2019 roku i uczestnik ME Spartan w Dolomitach oraz MŚ Spartan w Lake Tahoe. Wielokrotnie stawał także na podium wielu biegów w Polsce m.in Runmageddon, Spartan, Bieg Gladiatora, Biegun czy Survival Race. Zatem o jego doświadczenie możecie być spokojni!

Trening trwa 1,5h i podzielony jest na kilka części:

  • cześć biegowa (rozgrzewka + bieg spokojny 3-4 km)
  • zapoznanie się z konstrukcją do treningu OCR
  • obwód treningowy
  • zakończenie treningu

Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił, zgłoście się poprzez wysłanie wiadomości prywatnej na FB do N11 lub bezpośrednio do trenera.

Co ciekawe, na każdych zajęciach przewidziane są specjalne wyzwania, których zakończenie w odpowiednim czasie, skutkuje wręczeniem drobnych nagród!