fbpx

MPK Wrocław partnerem KFC Gwardii

KFC Gwardia Wrocław nawiązała współpracę z kolejnym, bardzo ważnym partnerem. Tym razem barterowa umowa została podpisana z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym we Wrocławiu.

MPK Wrocław to 200 milionów pasażerów rocznie, którzy przemieszczają się po Wrocławiu i terenach aglomeracji naszego miasta – w ponad 300 autobusach oraz 200 tramwajach. Taki zasięg i możliwości do współpracy dla KFC Gwardii jest otworzeniem kolejnego, istotnego pola w funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej.

Herb na lusterkach i informacje w pojazdach

Gwardia ujawniła, że herb klubu na pewno pojawi się na lusterkach pojazdów wrocławskiej komunikacji, a dodatkowo pasażerowie MPK będą otrzymywać na bieżąco informacje o ligowych pojedynkach Gwardzistów występujących w KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn.

– Bardzo cieszę się z możliwości, jakie daje współpraca z MPK Wrocław. Zasięg miejskiej komunikacji pozwala na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych kibiców. Dodatkowo widać, że razem możemy tworzyć coś wspólnego, patrząc chociażby na działanie MPK również w stosunku do innych wrocławskich klubów sportowych – mówi prezes KFC Gwardia Łukasz Tobys.

Aquapark Wrocław, ZOO Wrocław, a teraz wrocławskie MPK. Dokładając do tego jak ważnym partnerem męskiej siatkówki jest samo miasto Wrocław, z optymizmem można spoglądać w przyszłość. Tym bardziej pokazując, że na zasadzie jasnej współpracy barterowej, można budować wzajemne zaufanie.

Przypomnijmy, pierwsze spotkanie KFC Gwardii we Wrocławiu już 25 września, o godzinie 18.00. Domem Gwardii jest hala Orbita.