fbpx

Można już kupować maseczki Śląska Wrocław

Zadbaj o higienę i bezpieczeństwo, wspomóż swój klub oraz przekaż datek na Przylądek Nadziei – a to wszystko dzięki maseczkom ochronnym Śląska Wrocław!

Epidemia COVID-19 sprawia, że jednym z najważniejszych elementów naszej codziennej garderoby stała się maseczka, zasłaniająca nos oraz usta. Zasłanianie tych części ciała w przestrzeni publicznej jest obecnie obowiązkowe. Śląsk Wrocław, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, wprowadza do sprzedaży specjalne klubowe maseczki w trzech wariantach kolorystycznych. Co najważniejsze – 5 zł od każdego zakupu zostanie przeznaczone na Przylądek Nadziei.

Śląsk Wrocław oraz Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” przez ostatni rok bliskiej współpracy zrealizowali szereg wspólnych inicjatyw. Zawodnicy WKS-u odwiedzali podopiecznych Przylądka Nadziei, starając się umilić im pobyt w szpitalu. Do sprzedaży trafiły klubowe kubki, z zakupu których część dochodu przeznaczana jest na leczenie dzieci chorujących na nowotwory, a w obecnym sezonie zarówno logo fundacji, jak i Przylądka Nadziei, wyeksponowane zostały na strojach meczowych pierwszej drużyny Śląska. Niedawno wraz z nową esportową sekcją klub wsparł klinikę onkologii dziecięcej środkami ochrony osobistej dla personelu medycznego. Kolejnym krokiem jest przeznaczenie na rzecz “Przylądka Nadziei” 5 zł od każdej sprzedanej maseczki.

Nowy produkt w sklepie Śląska Wrocław dostępny jest w trzech wariantach:

1. Trójkolorowa harmonijka. Cena: 25 zł

2. Jednowarstwowa czarna z herbem klubu. Cena: 25 zł

3. Jednowarstwowa zielona z herbem klubu. Cena: 25 zł

Wszystkie maseczki są wyprodukowane we Wrocławiu, uniwersalne (dla kobiet i mężczyzn), bawełniane (gramatura min. 200 g) i mogą być używane wielokrotnie. Mocowane są na elastycznych gumkach, które zapewniają komfort noszenia. W związku, że jest to produkt higieniczny – nie podlega on zwrotowi oraz jest dostępny jedynie on-line na stronie sklep.slaskwroclaw.pl.

Zadbaj o bezpieczeństwo i wspomóż swój klub oraz podopiecznych “Przylądka Nadziei”!

źródło: slaskwroclaw.pl