fbpx

Moc atrakcji w dniu meczu Śląska z Miedzią

Przed nami ostatni w sezonie 2022/2023 mecz Śląska Wrocław na Tarczyński Arenie. Rywalem podopiecznych trenera Jacka Magiery będzie zespół Miedzi Legnica. Tradycyjnie już kibice Śląska mogą liczyć na emocje nie tylko na boisku. Specjalnie dla fanów klub przygotował całe mnóstwo różnorodnych atrakcji!

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

W dniu meczu z Miedzią Legnica warto przybyć na Tarczyński Arenę nieco wcześniej. Na esplanadzie od strony ulicy Królewieckiej czekać będzie moc atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych kibiców Śląska Wrocław. Przed bramami, przy kasach biletowych, znajduje się wesołe miasteczko, z którego nasi fani mogą skorzystać z 20-procentową zniżką. Wystarczy, że posiadacie bilet na mecz z Miedzią lub karnet!

Po skorzystaniu z walorów wesołego miasteczka, zachęcamy do wejścia na teren stadionu i wizyty w strefie atrakcji, która – podobnie jak strefa rodzinna – będzie dostępna bezpośrednio pod trybuną D. Czego dokładnie mogą spodziewać się tam kibice Śląska? Wizyty Orła Ślązaka, stoiska z konsolami czy dedykowanych najmłodszym fanom animatorów i dmuchańców.

SEKTOR RODZINNY NA MECZU ŚLĄSK – MIEDŹ

Bezpośrednio przy Fanshopie #NaStadionie będziecie mogli zjeść klasyczną giętą pieczoną na otwartym ogniu. Wyjątkowym wydarzeniem będzie spotkanie z legendą wrocławskiego Śląska – Waldemarem Prusikiem. Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii klubu już od 11:30 pojawi się tuż przy Fanshopie #NaStadionie!

Ponadto, kibice Śląska będę mogli wziąć udział w wyjątkowych warsztatach freestyle football z Michałem “Brzezikiem” Brzezickim.

Otwarcie bram już o 11:00!

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.