fbpx

Mikkel Michelsen w Sparcie Wrocław?

Powołując się na informacje Przeglądu Sportowego władze Betardu Sparty Wrocław w ostatnim czasie kusiły żużlowca Speed Car Motoru Lublin Mikkela Michelsena. Duńczyk co prawda zadeklarował pozostanie w dotychczasowej ekipie, ale kontraktu wciąż nie parafował. Czy tym samym wrocławianie wzmocnią się tym zawodnikiem?

Okazuje się, że raczej nie. Jak informuje Przegląd Sportowy Duńczyk nie podjął rozmów, podobnie jak z przedstawicielami PGG ROW Rybnik, którzy także chcieli Michelsena w swojej ekipie.

Do niedawna wydawało się, że wrocławianie sytuację transferową mają pod kontrolą i nie zamierzają podpisywać kontraktów z nowymi seniorami, a jedynym nowym nabytkiem miał zostać Daniel Bewley, który byłby zawodnikiem rezerwowym.

Co ciekawe, dobrze zorientowany w sprawie Przegląd Sportowy podaje, że do rozmów ze Spartą mieli wrócić także Jakub Jamróg i Vaclav Milik. Wszystko związane jest z planami wprowadzenia zagranicznego juniora w PGE Ekstralidze już od 2020 roku. Gdyby wrocławianie wdrożyli w życie swoje zakusy, rolę juniora mógłby pełnić Gleb Czugunow, a w seniorskiej karcie zrobiłoby się jeszcze jedno wolne miejsce.