fbpx

Michal Mašek pozostaje trenerem #VolleyWrocław

Po zakończeniu sezonu 21/22 #VolleyWrocław przygotowuje się do startu nowej edycji rozgrywek o mistrzostwo Polski. Dzisiaj wrocławski klub informuje, że pierwszym trenerem w przyszłym sezonie będzie Michal Mašek, który dołączył do drużyny w lutym bieżącego roku.

Michal Mašek przejął stery we wrocławskim teamie pod koniec sezonu 21/22. Wtedy przed szkoleniowcem postawiono cel doprowadzenia zespołu do 9. miejsca Tauron Ligi, co ostatecznie udało się zrealizować, pokonując dwukrotnie Energa MKS Kalisz.

To była dla mnie bardzo prosta sprawa. Dostałem szansę dokończyć sezon we Wrocławiu, gdzie zespół był naprawdę w niełatwej sytuacji. Naszym celem było 9. miejsce i to udało nam się zrealizować. Decyzja była jasna, bo ja lubię budować coś wartościowego. Myślę, że z Prezesem zrobiliśmy i robimy naprawdę dobrą robotę i będziemy mieć dużo lepszy zespół niż ten w zakończonym w kwietniu sezonie. Cieszę się z tego, że mogę pracować w #VolleyWrocław, we wspaniałym mieście, w dobrym klubie i z fachowcami w swojej dziedzinie – powiedział Michal Mašek, pierwszy trener #VolleyWrocław

Zatrudnienie Michala w naszym klubie była jedną z najlepszych decyzji, jaką podjęliśmy w ubiegłym sezonie. Myślę, że nie tylko zespół na tym zyskał, ale w konsekwencji – cały klub. Udało się zrealizować cel, który postawiłem przed Michalem, dlatego zaproponowałem mu przedłużenie umowy. Wierzę, że wspólnie zbudowany zespół na sezon 22/23 przyniesie wiele radości kibicom, a drużyna prowadzona przez Michala awansuje do play-off – celu, który ponownie stawiamy przed sobą – powiedział Jacek Grabowski, Prezes Zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Michal Mašek jest pierwszą osobą w #VolleyWrocław, która została zaprezentowana na nowy sezon Tauron Ligi. O kolejnych decyzjach personalnych klub będzie informował na bieżąco.