fbpx

Mateusz Żarczyński odchodzi z #VolleyWrocław

Kolejna decyzja personalna w #VolleyWrocław. W sezonie 2022/23 na ławce trenerskiej #VolleyWrocław nie zobaczymy Mateusza Żarczyńskiego, dotychczas pełniącego rolę II trenera w rozgrywkach Tauron Ligi.

Mateusz Żarczyński powrócił do #VolleyWrocław po kilku sezonach spędzonych w Niemczech. Wcześniej pracował we wrocławskiej drużynie, która w tamtych czasach odnosiła swoje największe sukcesy. Do Wrocławia powrócił we wrześniu i objął funkcję II trenera. W trakcie sezonu poprowadził zespół także jako pierwszy szkoleniowiec, a po objęciu sterów przez Michala Maška – powrócił do roli II trenera.

To była przyjemność wrócić do Wrocławia i osób, które poznałem tyle lat temu, a dalej są z klubem. Miałem nadzieje, że moja przygoda z Wrocławiem potrwa dłużej, ale życie zweryfikowało te plany. Dziękuję w swoim imieniu za całe wsparcie, które otrzymałem. Do zobaczenia na siatkarskim szlaku – powiedział Mateusz Żarczyński.

Wrocławski klub dziękuje Mateuszowi Żarczyńskiemu za ten sezon współpracy i życzy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.