fbpx

Mateusz Cholewiak w Legii Warszawa?!

Jak podaje dziennikarz Canal+ Tomasz Ćwiąkała, a także nieoficjalny serwis Legii Warszawa legia.net Mateusz Cholewiak niebawem zostanie nowym zawodnikiem warszawskiej Legii. Od jutra 29-latek ma przechodzić testy medyczne.

Mateusz Cholewiak, który w tym sezonie rozegrał siedemnaście meczów (696 minut) w barwach Śląska Wrocław, zdobywając w tym czasie 2 gole i notując asystę jest bardzo bliski transferu do Legii Warszawa, gdzie ma być alternatywą na lewej stronie obrony.

Piłkarz prawdopodobnie od 8 stycznia będzie przechodził testy medyczne i pojedzie wraz z drużyną stołecznego klubu na zgrupowanie do Turcji.

O tym, czy transfer naprawdę dojdzie do skutku przekonamy się zapewne w ciągu kilkunastu najbliższych godzin. Kontrakt piłkarza z wrocławskim klubem obowiązuje do końca obecnego sezonu, zatem jeśli piłkarz miałby odejść z klubu za sumę odstępnego, musiałby zmienić barwy już zimą.

Mateusz Cholewiak trafił do Śląska ze Stali Mielec w 2018 roku. Wcześniej uniwersalny zawodnik reprezentował barwy m.in. Puszczy Niepołomice, SMS-u Łódź czy klubu z Jasła.