fbpx

Łukasz Wawrzyniak trenerem drugiej drużyny kobiet w Ślęzie

Do sztabu szkoleniowego żeńskiej sekcji piłki nożnej Ślęzy Wrocław dołączył Łukasz Wawrzyniak. To posiadający licencję UEFA B szkoleniowiec, który poprowadzi rezerwy Ślęzy, grające na poziomie IV ligi.

 
Wawrzyniak nie jest anonimową postacią w naszym regionie. Prowadzone przez niego drużyny zawsze posiadały jakość. Tak było w Górniku Boguszów-Gorce, w którym to klubie nowy szkoleniowiec rezerw piłkarek Ślęzy rozpoczął pracę w żeńskim futbolu. Następnie szkolił drużynę U13 w AZS-ie PWSZ Wałbrzych, a jego klubem była świdnicka Polonia. W niej zajmował się drużyna trampkarek, którą wprowadził do CLJ U15, przez co Polonia jest jedynym spoza Wrocławia, dolnośląskim klubem, który miał możliwość rywalizowania w tych prestiżowych rozgrywkach. Ostatnim klubem, w którym pracował trener Wawrzyniak, była Bielawianka Bielawa, prowadząc czwartoligowe rezerwy.

Łukasz Wawrzyniak, który podjął się pracy z IV-ligowymi rezerwami kobiecej drużyny Ślęzy, ma już za sobą pierwsze treningi z dziewczynami i już teraz widać, że współpraca z nimi układa się bardzo dobrze.