fbpx

Lubin: Zivec z nowym kontraktem w Zagłębiu!

Słoweński skrzydłowy Saša Živec związał się z Zagłębiem Lubin nowym kontraktem, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia.

31-letni skrzydłowy trafił do KGHM Zagłębia Lubin przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020 z Omonii Nikozja. Dotychczas w barwach lubińskiego klubu rozegrał 67 meczów, w których strzelił 12 goli i zanotował 10 asyst. W obecnych rozgrywkach długo zmagał się z kontuzją, a do gry wrócił pod koniec rundy jesiennej. Zdążył wystąpić w trzech spotkaniach drużyny rezerw KGHM Zagłębia oraz w jednym meczu pierwszego zespołu przeciwko Rakowowi Częstochowa.

Nowa umowa Saša Živca obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia.

– Przedłużyliśmy kontrakt z naszym wieloletnim, wyróżniającym się skrzydłowym Sašą Živcem. Cieszymy się, że będziemy mogli dalej współpracować.  Podpisał kontrakt z opcją przedłużenia. Jeśli oczywiście wszystko na boisku będzie dobrze przebiegało, będzie zdrowy i wypełni umówiony limit. Jest to formuła kontraktu pół roku z opcją przedłużenia na kolejny rok. Jesteśmy zadowoleni i wierzymy w to, że wróci do dobrej dyspozycji sprzed kontuzji – powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

źródło: zaglebie.com