fbpx

Lubin: Alexander Mesa na testach w Zagłębiu

Hiszpański napastnik Alexander Nano Mesa przebywa na testach w Zagłębiu Lubin. 27-latek jest pod stałą obserwacją sztabu szkoleniowego i będzie brany pod uwagę w dwóch ostatnich sparingach Miedziowych, które zostaną rozegrane podczas zgrupowania w tureckim Belek.

Alexander Nano Mesa ma niespełna 28 lat, a w swojej dotychczasowej karierze występował między innymi w takich klubach jak: SD Eibar, Levante UD, Sporting Gijón, Real Zaragoza czy Cádiz CF, z którym rozstał się w lipcu.

Podsumowując jego występy, Mesa rozegrał aż 160 spotkań na poziomie Segunda División, w których zdobył 27 bramek i zanotował 9 asyst. Ponadto Mesa uzbierał 16 występów w La Liga.

Hiszpan dołączył do zespołu Zagłębia Lubin, który obecnie przebywa na obozie przygotowawczym w Turcji i będzie brany pod uwagę w dwóch ostatnich sparingach Miedziowych z RFK Grafičar Beograd oraz Ludogorec Razgrad.

Jeśli zaprezentuje się na dobrym poziomie, a jego kondycja fizyczna i zdrowotna będzie spełniała oczekiwania sztabu medycznego, zostanie podjęta decyzja o jego zakontraktowaniu.

źródło: zaglebie.com