fbpx

Leo Krafft w Panthers Wrocław!

To kolejne, dosłownie wielkie wzmocnienie drużyny Panthers. Nowym zawodnikiem wrocławskich futbolistów został mierzący 196 cm i ważący 138 kg Leo Krafft.

Krafft to kolejne skandynawskie wzmocnienie w Panthers. Norweski obrońca ma za sobą występy w drużynach takich jak ​​Eidsvoll 1814’s, Carlstad Crusaders, Valerenga Trolls czy Oslo Vikings. Poza Europą, Krafft miał okazję szkolić się na poziomie licealnym w USA, reprezentując barwy szkoły Lehman High w Teksasie, w której znalazł się dzięki wymianie uczniowskiej. 

Krafft uczestniczył w NFL International Combine w Niemczech jak również CFL Global Combine w Kanadzie, w trakcie którego wykonał aż 20 powtórzeń wyciskania na klatkę z obciążeniem 100 kilogramów oraz przebiegł 40 jardów w 5,13 sekund.

Dlaczego zdecydował się na dołączenie do Panthers?

– To proste, chciałem być częścią profesjonalnej organizacji ze świetnym sztabem trenerskim i zawodnikami! Po rozmowie z trenerami Dave Christensenem i Dave Likinsem utwierdziłem się w przekonaniu, że to doskonałe miejsce, abym rozwinął się jako zawodnik i człowiek. Wierzę, że będziemy walczyć o wspólny cel, mistrzostwo European League of Football – mówi Leo Krafft.

Norweg to silny, fizyczny i mocno uderzający zawodnik, który na boisku nigdy nie zwalnia. Jak zapowiada, udowodni to każdemu, kto stanie na jego drodze.

– Jestem bardzo podekscytowany możliwością dołączenia do Panthers i wsparciem drużyny w zbliżającym się sezonie! Jestem wdzięczny, że trenerzy dostrzegli mój talent. Mam nadzieję, że stworzymy masę pozytywnych, wspólnych wspomnień z drużyną i wrocławskimi kibicami – zapowiada Krafft.