fbpx

Legnica: Tureckie zgrupowanie Miedzi

Piłkarze Miedzi Legnica kontynuując przygotowania do rundy wiosennej, wyruszyli na zgrupowanie do tureckiego Belek, gdzie spędzą 10 dni i rozegrają 3 sparingi.

Miedź spędzi w Turcji 10 dni, podczas których będzie trenować na naturalnych boiskach, a także rozegra trzy mecze kontrolne. Już 12 stycznia legnicki zespół zmierzy się z FC Hradec Kralove (Czechy), 15 stycznia z Neftci Baku (Azerbejdżan), a 18 stycznia przeciwnikiem Miedzi będzie FK Mladost Lucani (Serbia).

W kadrze na tureckie zgrupowanie zabrakło obrońców Jona Aurtenetxe oraz Carlosa Julio Martineza, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Do Turcji nie poleciał też pomocnik Mehdi Lehaire, który jest blisko wypożyczenia do innego klubu. Już w trakcie zgrupowania do kadry Miedzi mają dołączyć kolejni gracze, mający wzmocnić drużynę z Dolnego Śląska.  

KADRA MIEDZI LEGNICA NA OBÓZ W TURCJI:

Bramkarze: Mateusz Abramowicz, Paweł Lenarcik, Filip Chadała.

Obrońcy: Hubert Matynia, Levent Gulen, Michał Kostka, Jurich Carolina, Nemanja Mijusković, Giannis Masouras.

Pomocnicy: Szymon Matuszek, Vctor Moya Martinez “Chuca”, Luciano Narsingh, Maxime Dominguez, Santiago Naveda, Damian Tront, Maciej Śliwa, Olaf Kobacki, Dawid Drachal.

Napastnicy: Angelo Henriquez, Koldo Obieta, Kamil Zapolnik.

źródło: miedzlegnica.eu