fbpx

Legnica: Dziś rusza przedsprzedaż karnetów na Miedź

W środę, 14 grudnia ruszy przedsprzedaż karnetów na domowe mecze Miedzi Legnica w rundzie rewanżowej PKO BP Ekstraklasy. Z kolei otwarta sprzedaż rozpocznie się 28 grudnia.

Miedź Legnica w rundzie wiosennej rozegra aż 9 domowych meczów, które rozpoczną się już 27 stycznia od starcia z Radomiakiem Radom. Następnie rozegrany zostanie zaległy mecz z aktualnym mistrzem Polski – Lechem Poznań. Nad Kaczawą pojawią się także Wisła Płock, Jagiellonia Białystok, Piast Gliwice, Legia Warszawa, Raków Częstochowa, Widzew Łódź i Górnik Zabrze. 

Przez pierwsze osiem dni sprzedaży (14-21 grudnia) w Strefie Miedzi pierwszeństwo kupna karnetów oraz niższą cenę będą miały osoby, które posiadały karnet na rundę jesienną 2022 (tylko przedłużenie miejsca z jesieni). W dniach 22-23 grudnia w Strefie Miedzi karnet zakupią osoby posiadające stałą wejściówkę w poprzedniej rundzie (tych kibiców także obowiązywać będzie niższa cena, bez gwarancji przedłużenia miejsca), które będą chciały zmienić swoje krzesełko na inne. Z kolei w dniach 24-27 grudnia sprzedaż karnetów nie będzie prowadzona ze względu na przerwę techniczną.

Natomiast od wtorku, 28 grudnia sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich zarówno w Strefie Miedzi, jak i w serwisie bilety.miedzlegnica.eu

Uwaga! Aby nabyć karnet, należy posiadać, bądź w przypadku kupna karnetu po raz pierwszy obowiązkowo zakupić Kartę Kibica Miedzi (w cenie 10 złotych), wprowadzoną przed startem obecnego sezonu. W przypadku posiadania karnetu na Sektor Rodzinny, wymagane będzie nabycie Kart Kibica Miedzi przez każdą osobę przypisaną do karnetu. Będzie ona ważna w okresie 24 miesięcy od zakupu. Kolejne kupowane karnety lub bilety będą przypisane do karty, którą można stosować zastępczo z papierowym wydrukiem biletu – przyłożenie karty do czytnika również otworzy kołowrotek.

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona w Strefie Miedzi (od 14 grudnia) przy ul. Wrocławskiej 43/1 oraz w serwisie bilety.miedzlegnica.eu (od 28 grudnia). Dla osób, którym przysługuje pierwszeństwo zakupu oraz niższa cena, ale z różnych przyczyn nie mogą w tym czasie zakupić karnetu, uruchomimy możliwość internetowej rezerwacji karnetu – wystarczy między 14 a 21 grudnia wysłać e-mail na adres: karnety@miedzlegnica.eu z imieniem, nazwiskiem i prośbą o rezerwację karnetu na dotychczasowe miejsce. Kasjer zweryfikuje uprawnienia do pierwszeństwa i zarezerwuje karnet, który będzie czekał do odbioru i opłacenia w Strefie Miedzi. Nieodebrane rezerwacje wygasną najpóźniej 26 stycznia – na dzień przed pierwszym meczem domowym Miedzi.

Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

W nadchodzącej rundzie w dalszym ciągu będzie możliwość zakupu biletów ulgowych na trybunę D (sektory A i B). Cena takiego biletu to 20 zł, a do zakupu uprawnia legitymacja szkolna / studencka / emeryta lub rencisty.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW:

14-21.12 – przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z jesieni 2022 (niższa cena, tylko przedłużenie miejsca),

22-23.12 – przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z jesieni 2022 (niższa cena, bez gwarancji przedłużenia miejsca),

24-27.12 – przerwa techniczna w sprzedaży karnetów,

od 28.12 – sprzedaż otwarta dla wszystkich (regularna cena).

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:

poniedziałek – piątek 9:00-16:00,

sobota: 10:00-14:00 

źródło: miedzlegnica.eu