fbpx

Kup bilet na mecz od Olsena i Bejgera!

Już w niedzielę, 26 lutego, o godzinie 17.30 WKS Śląsk Wrocław podejmie mistrza Polski Lecha Poznań. Klub przygotował nie lada gratkę dla swoich kibiców! Od czwartku fani Wojskowych będą mogli kupić bilety na ten mecz od piłkarzy! W rolę obsługi kas biletowych przy Oporowskiej 62 wcielą się Patrick Olsen i Łukasz Bejger.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Patrick Olsen i Łukasz Bejger w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Kibice i piłkarze Śląska szykują się do niedzielnego wyzwania – na własnym boisku wrocławianie zagrają z Lechem Poznań. Drużyna mistrza Polski już dwukrotnie musiała w tym sezonie uznać wyższość zespołu Ivana Djurdjevicia. W ligowym starciu WKS wygrał 1:0, a w rozgrywkach Pucharu Polski 3:1. Teraz pora na pierwszy mecz we Wrocławiu.

Bilety na niedzielne spotkanie można kupować on-line oraz w kilkunastu punktach stacjonarnych. Co ciekawe, w czwartek wejściówki można jednak kupić w wyjątkowy sposób – bezpośrednio od piłkarzy WKS-u. Od godz. 16:30 w kasach przy ul. Oporowskiej 62 pojawią się Patrick Olsen oraz Łukasz Bejger. Wejściówka na mecz, pamiątkowe zdjęcie, chwila rozmowy – to wszystko już w czwartek przy #O62.

Czytaj także: