fbpx

Kup bilet na derbowe spotkanie z Zagłębiem

Do derbowego pojedynku z Zagłębiem Lubin coraz bliżej. Spotkanie o prym w województwie zaplanowano na 21 września, na godzinę 20.00. Oczywiście, trwa sprzedaż biletów na to starcie. Czy na taki mecz trzeba Was dodatkowo zapraszać?

Nie mamy nic przeciwko, aby drużyna wrocławskiego Śląska do derbowego starcia przystąpiła z pozycji lidera PKO Ekstraklasy. Jednak, aby tak się stało, w najbliższą niedzielę, kiedy to podopieczni Vitezlava Lavićki zmierzą się w Zabrzu z Górnikiem, musi paść pozytywny wynik, bądź też pozostałe rezultaty powinny ułożyć się na korzyść Wojskowych. Miejmy jednak nadzieję, że WKS nie będzie zmuszony patrzeć się na inne zespoły.

Dobra gra Śląska pozytywnie oddziałuje na frekwencję kibiców na Stadionie Wrocław, a ta z meczu na mecz rośnie. To także zmusza niektórych fanów Trójkolorowych do wcześniejszego zakupu biletu, aby mieć pewność wejścia na spotkanie.

Podczas meczu z Pogonią na trybunach pojawiło się niemal 25 tys. kibiców. Już dzień przed meczem skończyły się miejsca na trybunach C oraz D. Derbowe starcie także może przyciągnąć na stadion rzesze kibiców, dlatego zachęcamy, aby dokonać zakupu jak najwcześniej.

Jak kupić bilet?

Bilety na derbowe spotkanie z Zagłębiem można zakupić w kilkunastu punktach stacjonarnych na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska lub on-line. Dla spóźnialskich przypominamy, że wejściówki drogą elektroniczną można nabywać nawet w 15. minucie pojedynku!

Ceny biletów

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat.

Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Trybuna A z darmowym parkingiem dostępna jest w cenie: 60/40/20 zł.

Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Darmowa wejściówka należy się również weteranom wojskowym za okazaniem ważnej legitymacji. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin, sobota, 21 września, godzina 20.00!

Widzimy się na stadionie!

Autor: Patryk Załęczny