fbpx

Kobierzyce: Kucharska wybiera KPR

Kucharska KPR Kobierzyce

Aleksandra Kucharska przedłużyła kontrakt z KPR-em Gminy Kobierzyce. Rozgrywająca będzie reprezentować barwy Kobierek przez kolejny sezon.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Zawodniczka dołączyła do KPR-u w 2018 roku. Wcześniej przez kilka lat występowała w MKS-ie Piotrcovii Piotrków Tryb., a obecnie jest filarem kobierzyckiej obrony. W 22 ligowych spotkaniach zapisała na swoim koncie 9 trafień.

Chciałabym dać drużynie więcej niż tylko gra w obronie, tęsknię za zdobywaniem bramek. Myślałam o przeniesieniu się w inne miejsce, w którym spełniałabym się na boisku jako kompletna zawodniczka. Czuję, że stać mnie na to – mówi Aleksandra Kucharska.

Sytuacja, która zaistniała w klubie, zmieniła wiele w moim położeniu. Zdecydowałam się więc podpisać kontrakt na nowy sezon i nie ukrywam, że mocno liczę na szansę powalczenia o miejsce na boisku właśnie w ataku. Trzon zespołu został zachowany, będziemy miały okazję, żeby pokazać, że cały czas jesteśmy jednością i potrafimy grać w ręczną.

Kucharska to także jedna z kobierzyckich trenerek – pracuje z najmłodszymi zawodniczkami Kobierek, prowadząc grupę naborową w jednej ze szkół w gminie.

Bardzo to lubię i myślę, że dzieci też mnie lubią, że mamy fajny kontakt. Moje zawodniczki są na każdym naszym meczu i cieszę się, że przez treningi pokochały piłkę ręczną. Nie jest tylko tak, że przyjdą, poćwiczą i wracają do domu, ale chcą się angażować, podoba im się to i coraz więcej tym żyją – dodaje.

Rozgrywająca związała się z klubem nową, roczną umową, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2023/2024.

Występy w PGNiG Superlidze kobiet w KPR-ze Gminy Kobierzyce:
Sezon 2018/2019- 6. miejsce
Sezon 2019/2020- 3. Miejsce
Sezon 2020/2021 – 2. Miejsce
Sezon 2021/2022 – 3. miejsce i  zdobywca PGNiG Puchar Polski

Wcześniej umowę z Klubem przedłużyły Beata Kowalczyk, Patrycja Chojnacka, Zorica Despodovska, Natalia Janas, Małgorzata Buklarewicz, Mariola Wiertelak i Patrycja Kozioł. Ważny kontrakt ma Katarzyna Cygan. Wiadomo już, że po sezonie 2022/2023 w zespole trójkolorowych nie zobaczymy Aleksandry Tomczyk, Aleksandry Olek oraz Edyty Majdzińskiej.

źródło: kprkobierzyce.pl

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.