fbpx

Krzysztof Osiński odszedł ze Śląska Wrocław

Trener Osiński WKS Śląsk Wrocław

Trener bramkarzy drugiej drużyny Śląka Wrocław, wcześniej pełniący tę funkcję także przy ekstraklasowym zespole, Krzysztof Osiński za porozmieniem stron rozwiązał kontrakt z WKS-em. Jego kolejnym miejscem pracy będzie Górnik Zabrze.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Krzysztof Osiński przenosi się do Górnika Zabrze

Krzysztof Osiński pracował w Śląsku Wrocław od 2016 roku, mając za sobą lata spędzone w Miedzi Legnica oraz Górniku Polkowice. Rodowity wrocławianin pracował w sztabie I drużyny u trenerów Mariusza Rumaka, Jana Urbana, Tadeusza Pawłowskiego, Vitezslava Lavicki, Jacka Magiery i Piotra Tworka. W czasie swojej pracy dla WKS-u zajmował się również koordynowaniem treningów bramkarskich w Akademii, a od początku sezonu 2022/23 objął funkcję trenera golkiperów drugiej drużyny Śląska pod przewództwem Krzysztofa Wołczka.

Krzysztof Osiński rozpocznie teraz pracę w Górniku Zabrze. Do sztabu pierwszej drużyny zaprosił go trener Jan Urban, z którym Osiński wcześniej współpracował w WKS-ie.

Dziękuję wszystkim osobom, które poznałem podczas siedmiu lat pracy w Śląsku. Trenerom, zawodnikom, zwłaszcza bramkarzom, z którymi miałem przyjemność najwięcej współpracować, wszystkim pracownikom klubu oraz kibicom. Życzę WKS-owi wszystkiego co najlepsze, trzymam kciuki zarówno za ekstraklasowy zespół, drugoligowe rezerwy, jak i całą akademię. Ten klub zawsze będzie dla mnie ważny. Do zobaczenia na piłkarskim szlaku – mówi Krzysztof Osiński.

źródło: slaskwroclaw.pl