fbpx

KPR sparingowo w Kielcach

Tradycyjna grudniowa przerwa, przeznaczona na turnieje rangi mistrzowskiej w piłce ręcznej kobiet, nie oznacza wcale wolnego czasu dla drużyn występujących w PGNiG Superlidze. Już w piątek KPR towarzysko zmierzy się w Kielcach z miejscową Koroną Handball.

Po tygodniowym urlopie i ostatnim listopadowym meczu z drużyną z Koszalina, do treningów wróciły szczypiornistki KPR-u Gminy Kobierzyce, które ostro wzięły się do pracy. Do następnego meczu ligowego został co prawda równo miesiąc, ale podopieczne Edyty Majdzińskiej nie chcą zmarnować tego czasu i szybko rozpoczęły poszukiwania potencjalnych sparingpartnerów.

Pierwszym rywalem będzie pierwszoligowa Korona Handball Kielce, czyli klub, który śmiało mógłby występować w Superlidze, gdyby nie przedsezonowe zawirowania związane z otrzymaniem licencji.

Wynik piątkowego starcia z pewnością będzie sprawą drugorzędną, gdyż warto będzie przećwiczyć różne warianty taktyczne oraz pozostać po prostu w rytmie meczowym. Spotkanie w hali MOSiR-u przy ulicy Krakowskiej rozpocznie się o godzinie 17.15.

O autorze