fbpx

Koszulki WKS-u z edycji „Legend” już w sprzedaży

Śląsk Wrocław to ponad 70 lat dumnej historii, którą przez lata pisali wspaniali piłkarze i trenerzy. Ducha tej historii czuć w nowej, limitowanej edycji koszulek WKS-u. Do kupienia on-line oraz w FanShopie #NaStadionie.

Jako pierwszego na koszulce pojawił się wizerunek Janusza Sybisa. Nie mogło być inaczej, bowiem jest to postać, której nie trzeba przedstawiać żadnemu kibicowi Śląska Wrocław. “Jasiu”, czyli najskuteczniejszy strzelec, najlepszy piłkarz i największa legenda WKS-u, przez lata był idolem sportowego Wrocławia. Teraz jego wizerunek jako pierwszego trafia na specjalne koszulki z edycji “Legend”. 

Kup koszulkę (w wersji kolorystycznej czarnej lub zielonej) i przenieś się w czasy, gdy niewysoki napastnik ze Śląska siał postrach w całej piłkarskiej Polsce, prowadząc WKS do wielkich sukcesów. Koszulka w cenie 75 zł dostępna w FanShopie NaStadionie oraz sklepie on-line – TUTAJ.

Żaden piłkarz nie zdobył dla Śląska tylu bramek w ekstraklasie co on. Z kolei żaden inny trener nie był w stanie wystąpić z WKS-em w europejskich pucharach zarówno jako zawodnik, jak i szkoleniowiec. Tadeusz Pawłowski to jeden z najlepszych graczy w dziejach klubu, do tego jego były trener, a obecnie dyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Człowiek, który oddał serce zielono-biało-czerwonym barwom. 

Kup koszulkę (w wersji kolorystycznej czarnej lub zielonej) i wróć do czasów, gdy Tadeusz Pawłowski strzelał gola Liverpoolowi na Stadionie Olimpijskim.

W edycji “Legend” znalazło się również miejsce nie tylko dla wybitnych zawodników, ale i wyjątkowego miejsca. To tu bije serce Śląska Wrocław. Tutaj WKS rozegrał najwięcej meczów, tu rodziły się awanse, mistrzostwa i największe sukcesy w historii. Legendarna Oporowska dziś pełni rolę siedziby klubu i Akademii oraz bazy treningowej. I chociaż Śląsk nie rozgrywa już tu meczów ligowych, legendarna Oporowska nadal zajmuje szczególne miejsce w sercach kibiców.