fbpx

Kosynierki i Kosynierzy Wrocław rekrutują

Już w najbliższą środę, 13 listopada, zarówno Kosynierki, jak i Kosynierzy Wrocław, na co dzień grający w lacrosse, zapraszają wszystkich chętnych na otwarty trening. Będzie to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności i dołączyć do ekip.

Lacross, choć to nadal niszowa w naszym kraju dyscyplina, z roku na rok zyskuje większe grono sympatyków. We Wrocławiu ma się bardzo dobrze, o czym świadczą znakomite wyniki Kosynierów (6-krotni mistrzowie Polski) oraz Kosynierek. To właśnie te ekipy organizują w najbliższą środę, 13 listopada, a następnie w poniedziałek, 18 listopada, dwa otwarte treningi, dzięki którym każdy z ochotników będzie miał dogodną okazję wstąpić w ich szeregi.

Kosynierzy Wrocław swoje treningi na boisku wielofunkcyjnym przy ul. Lotniczej 72 zaplanowali 13 listopada na godzinę 19.00, a w poniedziełek, 18 listopada na godzinę 20.30. Z kolei Kosynierki zapraszają wszystkie chętne dziewczyny na zajęcia w środę na 20.30, a w poniedziełek na 19.00.

Uczestnik musi mieć ukończone 16 lat

Co należy ze sobą zabrać? Wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę i jak sugerują organizatorzy – dużą dawkę energii. Do sekcji przyjmowane są osoby, które ukończyły 16 lat (w przypadku osób nieletnich, muszą one posiadać zgodę na trening opiekuna).

– Dwa pierwsze treningi spędzisz z całą drużyną, ucząc się podstaw lacrosse i poznając nasz klimat. Następnie będziesz kontynuował treningi rekrutacyjne pod okiem doświadczonych zawodników, dzięki temu szybko odnajdziesz się na boisku i w naszej drużynie – mówią organizatorzy rekrutacji.

W przypadku chęci dołączenia do Kosynierów, przed przyjściem na trening należy wypełnić formularz – dostępny TUTAJ, a jeśli chcesz dołączyć do Kosynierek, wymagany będzie formularz, który znajdziesz TUTAJ.

W razie pytań, prosimy je kierować prosto do organizatorów za pomocą fanpage’ów.