fbpx

Kontuzja Klaudii Felak

Podczas ostatniego meczu fazy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet doszło do przykrego zdarzenia. Klaudia Felak źle upadła po wykonaniu ataku, w skutek czego doznała kontuzji kolana.

Mecz #VolleyWrocław przeciwko Bankowi Pocztowemu Pałacowi Bydgoszcz był dla Klaudii Felak kolejnym, w którym mogła zaprezentować się w wyjściowym składzie. Niestety już w jednej z pierwszych akcji premierowego seta doszło do kontuzji kolana młodej przyjmującej.

Siatkarka przechodziła badania diagnostyczne w celu ustalenia jak poważna jest kontuzja. Obecnie Klaudia Felak jest po operacji kolana i szykuje się do żmudnej rehabilitacji.

– Bałam się usłyszeć prawdy i ciągle miałam nadzieję, że scenariusz z poprzedniego sezonu się powtórzy. Chciałam wierzyć, że druga noga, choć uległa poważnemu uszkodzeniu, to nie aż tak, by skończyło się to operacją i kolejną rehabilitacją. Stało się jednak inaczej. Za mną zabieg. Nie zwieszam jednak głowy, raz mi się udało wrócić, zrobię to drugi raz! – powiedziała Klaudia Felak.

– Kontuzje dla nas sportowców to nigdy nie jest nic łatwego. Myślę, że zarówno ja, jak i cała drużyna wierzymy w to, że rehabilitacja pozwoli Feli dojść w pełni do wymarzonej sprawności. Przy okazji mam nadzieję, że w tym ciężkim czasie na jej buzi jak najczęściej będzie gościł uśmiech, którym często zarażała nas na treningach. Wierzymy w Ciebie, Blondyna! – dodała Natalia Murek, vicekapitan #VolleyWrocław.