fbpx

Kömmerling pozostaje nadal ze Spartą

Kömmerling, producent profili z tworzywa sztucznego PCW, w sezonie 2022 po raz pierwszy współpracował ze Spartą Wrocław w roli sponsora strategicznego. Wrocławski klub przedłużył jednak umowę ze swoim dotychczasowym partnerem i wspólnie będzie świętował 125-lecie marki Kömmerling.

– W rok 2023 wchodzimy z nową misją, nie ograniczając się jedynie do nowego hasła i logo. Mamy świadomość, że rozwój w biznesie to odpowiedź na to czego domaga się rynek. I pomimo 125-letniej tradycji jaką może pochwalić się marka Kömmerling wciąż wyznaczamy sobie nowe cele. Podążamy za trendami, które wciąż ewoluują. Wiemy jak ważnym w świecie biznesu jest partnerstwo i zaufanie, współpraca z tymi dla których to co tworzą, to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja, bo tylko ta pozwala osiągnąć sukces. Budując wartość marki pragniemy wzbudzać jedynie najlepsze emocje, również poprzez kontynuację współpracy z WTS Sparta, która na dobre zagościła w naszych sercach jak i tysięcy kibiców. Kolejny wspólny rok to zapowiedź kolejnych niezapomnianych chwil, na które z niecierpliwością czekamy. Wierzymy, że okaże się on lepszy od poprzedniego i razem będziemy mogli świętować powrót mistrzowskiego tytułu – mówi Krzysztof Eisen, Prezes Zarządu Profine Polska sp. z o.o.

– Grupa Profine i marka Kömmerling to bardzo ważny Partner naszego Klubu. Przed nami kolejny rok współpracy w roli Sponsora Strategicznego. Ciesze się, że kolejna globalna marka, z piękną, 125-letnią historią i pozycją rynkowego lidera decyduje się na przedłużenie współpracy z Klubem. Dla nas oznacza to nie tylko duże wsparcie, ale także potwierdzenie, że WTS Sparta jest solidnym i godnym zaufania Partnerem nawet dla największych marek – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

źródło: wts.pl