fbpx

Kolejne ruchy transferowe w Śląsku?

16.01.2020 GDANSK STADION MOSIR UL. TRAUGUTTA 29 PILKA NOZNA (FOOTBALL) SPARING W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ (FRENDLY GAME) 2019/2020 MECZ (GAME) LECHIA GDANSK - CHOJNICZANKA CHOJNICE NZ DANIEL LUKASIK OPASKA KAPITANA FOTO TADEUSZ SKWIOT / CYFRASPORT

Piłkarski Śląsk Wrocław nadal nie zamknął składu przed zbliżającą się rundą wiosennę. Jak się okazuje, niebawem możemy spodziewać się ruchów zarówno z, jak i do klubu ze stolicy Dolnego Śląska!

👉 Powołując się na doniesienia portalu Weszło.com, Śląsk Wrocław jest blisko ściągnięcia bułgarskiego napastnika Georgiego MIncheva. To zawodnik, który miałby w składzie zastąpić Hiszpana Erika Exposito, a ten z kolei według niepotwierdzonych źródeł, nadal naciska na transfer za granicę.

Minchev w trwającym sezonie w barwach Lokomotiwu Płowdiw rozegrał 25 spotkań, zdobywając w nich 13 bramek i 3 asysty.

👉 Jak się okazuje, Minchev to nie jedyny zawodnik, na którego poluje Śląsk. Kolejnym piłkarzem, który może trafić do Wrocławia jest Damian Rasak z Wisły Płock, jednak Nafciarze chcąc kilkaset tysięcy euro za swojego gracza, powoli przymykają mu transferową furtkę.

👉 Zdecydowanie bliżej WKS-u jest Daniel Łukasik, na którego transfer ma naciskać sam Jacek Magiera. Co prawda, zawodnik negocjuje warunki umowy z Radomiakiem Radom, to jednak wydaje się, że możliwość gry w stolicy Dolnego Śląska bardziej do niego przemawia. Zatem nie jest wykluczone, że niebawem będziemy świadkami dość zaskakującego transferu.

👉 Co ciekawe, Stal Mielec nadal liczy na wypożyczenie Fabiana Piaseckiego, który właśnie został zgłoszony przez Śląsk do rozgrywek PKO Ekstraklasy.