fbpx

Kolejne domowe starcie Gwardii

Gwardia Wrocław - KPS Siedlce

Po zwycięstwie w Świdniku Gwardia Wrocław wraca do Hali Orbita, gdzie już 26 lutego, w niedzielę, o godzinie 17.00, podejmie zespół z Siedlec. W pierwszej rundzie w starciu z podopiecznymi Mateusza Grabdy wrocławianie stoczyli czterosetowy bój ze szczęśliwym zakończeniem. Mamy nadzieję, że tym razem również trzy oczka zostaną we Wrocławiu!

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Kontynuować dobrą passę

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Do Hali Orbita wrocławianie wracają po emocjonującym meczu z PZL Leonardo Avią Świdnik, której zrewanżowali się za wynik z pierwszej serii spotkań. Po raz kolejny niezwykle dobrze zagrali w bloku, gdzie zdobyli jedenaście punktów, aż sześć razy zatrzymując Mateusza Rećko, a także znacząco utrudniając rywalom wyprowadzanie kolejnych akcji, dzięki dobrej dyspozycji z pola zagrywki.

Gwardziści zapowiadają, że tak samo będą chcieli zagrać w nadchodzącym meczu z KPS Siedlce, jednak zdają sobie sprawę, że będzie to trudne spotkanie. Do Wrocławia zespół Mateusza Grabdy przyjedzie po dwóch zwycięstwach nad drużynami ze Świdnika i Tomaszowa Mazowieckiego. Kluczem do kolejnego zwycięstwa będzie ustabilizowanie swojej gry. 

Najważniejsze jest, żeby nie falować, jeśli chodzi o poziom naszej gry i cały czas utrzymywać jakiś poziom minimum. Ostatnio mieliśmy wahania formy, ale miejmy nadzieję, że to będzie pozytywny impuls. Liga jest wyrównana, a zespół z Siedlec jest teraz na fali – wygrali u siebie z drużyną Avii Świdnik i na pewno będą chcieli przyjechać do nas i odgryźć się za ten pierwszy mecz. Przed nami ciężkie spotkanie, także zapraszamy wszystkich kibiców do Hali Orbita. Mam nadzieję, że licznie dopiszecie i poniesiecie nas swoim dopingiem – mówi Bartłomiej Zawalski.  

W pierwszej rundzie z siedlczanami stoczyliśmy wyrównany bój, a wtedy statuetka MVP powędrowała do Kamila Maruszczyka, który do dorobku wrocławskiej drużyny dołożył 22 punkty, w listopadzie z dobrej strony zaprezentowali się także Jan Fornal oraz Paweł Gryc. W szeregach KPS Siedlce najskuteczniejszym zawodnikiem był Przemysław Kupka

Emocji w niedzielne popołudnie na pewno nie zabraknie. Starcie Gwardii Wrocław z KPS Siedlce rozpocznie się w Hali Orbita o godzinie 17.00.

Czytaj także: