fbpx

Kolejne 45 minut Płachety w młodzieżowej reprezentacji

Reprezentacja Polski dowodzona przez Czesława Michniewicza przegrała w towarzyskim spotkaniu z Czarnogórą 0:1. Kolejne 45 minut z orzełkiem na piersi zaliczył gracz Śląska Wrocław Przemysław Płacheta.

Tym razem zawodnik WKS-u wyszedł na plac gry w pierwszym składzie, jednak tak jak większość zawodników z podstawowej jedenastki, w przerwie został zmieniony. W jego miejsce selekcjoner Czesław Michniewicz na murawę posłał Patryka Szysza.

Młodzieżowa reprezentacja Polski po wyrównanym pojedynku przegrała w wyjazdowym towarzyskim spotkaniu z Czarnogórą 0:1, a jednego gola w meczu kibice w Podrogicy oglądali w 2. minucie. Co ciekawe, w 68. minucie gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie, jednak rzut karny Grubaca obronił Karol Niemczycki.

Czarnogóra – Polska 1:0

Bramka: Sekulić 2

Polska: Marcin Bułka (46 Karol Niemczycki) – Robert Gumny (46 Karol Fila), Przemysław Wiśniewski, Sebastian Walukiewicz (46 Jan Sobociński), Kamil Pestka – Marcin Listkowski (46 Piotr Pyrdoł), Bartosz Slisz (46 Jakub Moder), Sylwester Lusiusz (46 Maciej Ambrosiewicz), Mateusz Bogusz (46 Sebastian Kowalczyk), Przemysław Płacheta (46 Patryk Szysz) – Patryk Klimala (9. Paweł Tomczyk).