fbpx

Kolejna porażka WKK w I lidze

Niestety, 25. kolejka Suzuki 1. Ligi z pewnością nie była szczęśliwa dla koszykarzy WKK. Wrocławianie po słabym meczu przegrali 69:81 z niżej notowanym Zniczem Pruszków!

O zwycięstwie gospodarzy zadecydowały głównie 1 i 3 kwarta sobotniego starcia. Pierwszą odsłonę pruszkowianie wygrali 27:15, z kolei początek drugiej połowy rozpoczeli od mocnego przytupu, zwyciężając 21:14. I choć w ostatniej ćwiartce to WKK dzieliło i rządziło na parkiecie, zdobywając 9 oczek więcej niż przeciwnik, to jednak było to zdecydowanie za mało, aby odrobić stratę do Znicza.

Ostatecznie podopieczni Łukasza Dziergowskiego przegrali ze Zniczem Pruszków 69:81 i ponieśli 12. porażkę na parkietach I ligi! Wrocławianie z bilansem 11-12 zajmują w ligowej stawce 9. miejsce.

WKK: Uberna 0, Ochońko 14, Madray 10, Jędrzejewski 12, Chrabota 0, Prostak 16, Wątroba 0, Matusiak 9, Patoka 8