fbpx

Kobierzyce: Majdzińska rozstaje się z KPR

Majdzińska KPR Kobierzyce

Edyta Majdzińska wraz z końcem sezonu 2022/2023 zakończyła współpracę z KPR Gminy Kobierzyce. W ciągu sześciu lat pracy z Kobierkami zdobyła cztery medal i ORLEN Puchar Polski.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Edyta Majdzińska objęła stanowisko pierwszej trenerki w sezonie 2017/2018, zastępując w tej roli Tomasza Folgę. Przez sześć lat zdobyła z Kobierkami cztery medale, w tym jedno wicemistrzostwo Polski, a w minionym sezonie sięgnęła także po historyczne trofeum, jakim jest ORLEN Puchar Polski. Sukcesy z zespołem odbiły się echem w środowisku polskiej piłki ręcznej, które wyróżniło Edytę Majdzińską trzema Gladiatorami dla Najlepszego Trenera Sezonu.

W październiku ubiegłego roku KPR zadebiutował w europejskich pucharach, docierając do 1/8 finału EHF European Cup. Ten sezon zakończył się dla Kobierek zdobyciem brązu mistrzostw Polski. 

– W tej chwili jestem na etapie podsumowywania, zamykania tego etapu w moim życiu. Przypominam sobie zespół, który był niedoświadczony, który nie miał sukcesów, ale chciał się rozwijać. To był mój główny cel, żeby wpoić drużynie, że zawsze trzeba iść do przodu, zarówno indywidualnie, jak i wspólnie. Zawsze to przebijało się w moim rozmowach z zespołem. Cieszę się, że zarówno klub, jak i drużyna zaufali mojej idei – mówi Edyta Majdzińska.

– Sześć lat współpracy kończymy z czterema medalami i trofeum ORLEN Pucharu Polski, z ogromnymi sukcesami, także indywidualnymi. Z ogromną dumą patrzę na to, jak rozwinęły się zawodniczki, cały klub, na nasze sukcesy. One by nie były możliwe, gdyby nie praca zarządu klubu, który dążył do rozwoju organizacyjnego i władz gminy, które wspierały nas na każdym kroku – dodaje.

Trenerko, dziękujemy!

Występy z KPR-em Gminy Kobierzyce:
Sezon 2017/2018 – 7. miejsce
Sezon 2018/2019 –  6. miejsce
Sezon 2019/2020 – 3. Miejsce, Gladiator – Najlepszy Trener Sezonu
Sezon 2020/2021 – 2. Miejsce, Gladiator – Najlepszy Trener Sezonu
Sezon 2021/2022 – 3. miejsce i  zdobywca PGNiG Puchar Polski, Gladiator – Najlepszy Trener Sezonu
Sezon 2022/2023 – 3. miejsce 

źródło: kprkobierzyce.pl

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.