fbpx

Kobierzyce: Kozioł przedłuża umowę z KPR

Kozioł KPR Kobierzyce

Patrycja Kozioł jest kolejną zawodniczką, która zdecydowała się kontynuować karierę w KPR Gminy Kobierzyce. Skrzydłowa parafowała z klubem roczny kontrakt.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Wychowanka zostaje na pokładzie

Patrycja jest wychowanką Kobierek. Wcześniej z sukcesami reprezentowała młodzieżowe zespoły KPR-u, a od sezonu 2018/2019 uzupełniała seniorską drużynę. Z powodzeniem od kilku lat reprezentuje kadrę Polski w kolejnych kategoriach wiekowych.

W minionej kampanii Patrycja Kozioł była ważną częścią drużyny, przyczyniając się do wywalczenia dla klubu trzeciego z rzędu medalu PGNiG Superligi kobiet i historycznego PGNiG Pucharu Polski. Zapisała na swoim koncie blisko pięćdziesiąt trafień.

W trwającym sezonie skrzydłowa wystąpiła w dziewiętnastu spotkaniach, zdobywając ponad czterdzieści bramek i jest jedną z wyróżniających się zawodniczek ze swojego rocznika.

Zdecydowałam się zostać w Kobierkach, ponieważ z każdym kolejnym sezonem się rozwijam. Dostaję minuty na boisku, które owocują, co dodatkowo motywuje mnie do dalszej pracy. W tym sezonie czuję się bardzo dobrze i to przekłada się na spotkania – mówi Patrycja Kozioł.

Jako zespół chcemy powtórzyć wynik z zeszłego sezonu i sięgnąć po Puchar Polski, ale także wywalczyć srebrny medal i podbudować się na następne sezony. Ja osobiście dążę do ciągłego rozwoju i jak najlepszych wynikówdodaje.

Skrzydłowa związała się z Klubem rocznym kontraktem, który obowiązywał będzie do końca sezonu 2023/2024.

Występy w KPR Kobierzyce:

Sezon 2018/2019- 6. miejsce
Sezon 2019/2020- 3. miejsce
Sezon 2020/2021 – 2. miejsce
Sezon 2021/2022 – 3. miejsce i PGNiG Puchar Polski

Wcześniej umowę z Klubem przedłużyły Beata Kowalczyk i Zorica Despodovska. Ważny kontrakt ma Katarzyna Cygan. Wiadomo już, że po sezonie 2022/2023 w zespole trójkolorowych nie zobaczymy Aleksandry Tomczyk, Aleksandry Olek oraz Edyty Majdzińskiej.

źródło: kprkobierzyce.pl