fbpx

Kobierzyce: Kolejna zawodniczka opuszcza KPR

Aleksandra Tomczyk żegna się z KPR-em Gminy Kobierzyce. Rozgrywająca, która reprezentowała Kobierki przez cztery lata zmienia klub, a zwieńczeniem ostatniego sezonu było zdobycie brązowego medalu.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Rozgrywająca przeniosła się do Kobierzyc z KPR-u Jelenia Góry w 2019 roku. Dla Kobierek zdobyła blisko dwieście bramek w prawie stu spotkaniach PGNiG Superligi kobiet. W zakończonym właśnie sezonie była podstawową rozgrywającą drużyny, mając ogromny wkład w zdobycie kolejnego brązowego medalu.

W tym sezonie razem z Kobierkami zadebiutowała w europejskich pucharach, docierając do 1/8 EHF European Cup. Środowisko piłki ręcznej w Polsce doceniło ją nominacją do Gladiatora w kategorii najlepszej środkowej rozgrywającej. Ola zadebiutowała także w reprezentacji Polski.

– Mój pobyt w Kobierzycach to bardzo udany czas. To tutaj osiągnęłam swoje największe sukcesy i dojrzałam jako zawodniczka. Zawsze będę z sentymentem wspominać lata tu spędzone, wszystkich ludzi, którzy mnie otaczali. Z tego miejsca chciałabym podziękować całemu sztabowi trenerskiemu oraz zarządowi za daną mi szansę, za wiarę w moje umiejętności i zaufanie. Wszystkim kibicom za dobre słowo, nie tylko wtedy, gdy wygrywaliśmy. I oczywiście moim koleżankom z zespołu. Bardzo miło było z Wami współpracować. Były wzloty i upadki, ale zawsze czułam się tutaj jak w rodzinie. Dziękuję za to, że mogłam z Wami tworzyć ta piękną historię. To były wspaniałe cztery lata, które na zawsze zostaną w moim sercu – mówi Ola.

Rozgrywająca wraca do macierzystego klubu, MKS-u FunFloor Lublin.

Występy w KPR-ze Kobierzyce:
Sezon 2019/2020- 3. miejsce
Sezon 2020/2021 – 2. miejsce
Sezon 2021/2022 – 3. miejsce w PGNiG Superlidze kobiet i ORLEN Puchar Polski
Sezon 2022/2023 – 3. miejsce w PGNiG Superlidze kobiet

źródło: kprkobierzyce.pl

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.