fbpx

Kobierzyce: Karolina Wicik opuszcza KPR

Karolina Wicik po czterech sezonach nie będzie już zawodniczką KPR-u Gminy Kobierzyce. Rozgrywająca zakończyła przygodę z Kobierkami zdobyciem kolejnego brązowego medalu.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Rozgrywająca przeniosła się do Kobierzyc w 2019 roku z zespołu z Kościerzyny. Przez cztery sezony stała się jedną z podstawowych zawodniczek drużyny, dla której zdobyła blisko 180 bramek w ponad 90 meczach. Do tego dołożyła trafienia w ORLEN Pucharze Polski oraz EHF European Cup – Karolina wspólnie KPR-em debiutowała w tym sezonie na arenie międzynarodowej.

– Chciałabym podziękować wszystkim osobom, z którymi miałam przyjemność współpracować podczas mojej czteroletniej przygody w Kobierzycach. Z całego serca chciałabym również podziękować kibicom, którzy zawsze nas wspierali, niezależnie od wyników. Bez was nie udałoby się nam osiągnąć tych wszystkich medali, jesteście niesamowici! Czas w Kobierzycach dobiega końca, przyznaję, ze bardzo ciężko jest się pożegnać. Wszystko, co tutaj przeżyłam zapamiętam na zawsze, dziękuję Wam jeszcze raz! – mówi Karolina Wicik.

Występy w KPR-ze Kobierzyce:
Sezon 2019/2020- 3. miejsce w PGNiG Superlidze kobiet
Sezon 2020/2021 – 2. miejsce w PGNiG Superlidze kobiet
Sezon 2021/2022 – 3. miejsce w PGNiG Superlidze kobiet i ORLEN Puchar Polski
Sezon 2022/2023 – 3. miejsce w PGNiG Superlidze kobiet

źródło: kprkobierzyce.pl

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.