fbpx

Kobierzyce: Despodovska zostaje w KPR!

Zorica Despondovska KPR Kobierzyce

Zorica Despodovska jest kolejną zawodniczką, która przedłużyła kontrakt z KPR-em Gminy Kobierzyce. Rozgrywająca zostanie w Kobierkach do końca sezonu 2023/2024.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Despodovska zostaje w KPR na kolejny sezon

Rozgrywająca dołączyła do zespołu KPR Kobierzyce w sezonie 2019/2020. Wcześniej reprezentowała MKS Piotrcovię Piotrków Tryb. W minionej kampanii była najskuteczniejszą zawodniczką drużyny – w 28 ligowych spotkaniach zdobyła 125 bramek, co uplasowało ją na piątym miejscu w klasyfikacji strzelczyń. W trwającym sezonie ma na swoim koncie 62 trafienia (20 meczów).

Cieszę się, że nadal będę częścią drużyny. Bardzo dobrze czuję się w zespole, to dla mnie ważne. Kobierzyce to tak naprawdę mój drugi dom i myślę, że zostanę tu na stałe – mówi Zorica.

Naszym planem na końcówkę sezonu jest zdobycie jak największej liczby punktów i pozostanie w walce o srebrny medal. Mam nadzieję, że nam się to uda. Nie myślę jeszcze o przyszłym sezonie, chciałabym, żebyśmy w najbliższych miesiącach zrobiły wszystko, żeby być z siebie zadowolonedodaje.

Despodovska w zeszłym roku uzyskała polskie obywatelstwo. Z KPR-em Gminy Kobierzyce związała się rocznym kontraktem, obowiązującym do końca sezonu 2023/2024.

Wcześniej umowę z Klubem przedłużyła Beata Kowalczyk. Ważny kontrakt ma Katarzyna Cygan. Wiadomo już, że po sezonie 2022/2023 w zespole trójkolorowych nie zobaczymy Aleksandry Tomczyk oraz Edyty Majdzińskiej.

źródło: kprkobierzyce.pl