fbpx

Kobierzyce: Chojnacka podpisała kontrakt

Chojnacka - KPR Kobierzyce

Patrycja Chojnacka związała się z KPR Gminy Kobierzyce nowym kontraktem. Bramkarka parafowała roczną umowę, która obowiązywać będzie do końca sezonu 2023/2024 PGNiG Superligi Kobiet.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Bramkarka Patrycja Chojnacka na rok w KPR

Chojnacka dołączyła do Kobierek przed trwającym jeszcze sezonem. Wcześniej reprezentowała barwy m.in. Suzuki Korony Handball Kielce czy KPR-u Ruchu Chorzów. Obecnie doskonale uzupełnia się w bramce kobierzyczanek z Beatą Kowalczyk.

W Kobierzycach panuje świetna atmosfera, a tę, jak wiadomo, tworzą ludzie.  Mamy ambitną, pracowitą i zdeterminowaną drużynę. Stanowimy bardzo dobry kolektyw i to jest naszą siłą. Czuję się tutaj dobrze i czuję, że razem możemy wiele. Jak każdy sportowiec, chcę walczyć o najwyższe cele, a tutaj jest to możliwe – mówi Patrycja Chojnacka i dodaje:

Ciężko jest oceniać samą siebie. Myślę, że na indywidualne ocenianie i podsumowanie tej kilkumiesięcznej pracy przyjdzie jeszcze czas. Na ten sezon miałam wiele założeń i planów względem siebie. Nie dotyczy to tylko postawy na boisku, ale każdego aspektu z życia codziennego, który pozwoli mi na bycie coraz lepszym sportowcem. Stawiam sobie małe cele i krok po kroku je realizuję. Wierzę, że ta praca przyniesie oczekiwane efekty.

Myślę, że każda z nas chciałaby, mówiąc kolokwialnie, wycisnąć ten sezon jak cytrynę. Bardzo chciałabym żebyśmy do końca sezonu podtrzymały dobrą passę i formę, i powalczyły o srebrny medal. Chcemy powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu, jakim było zdobycie Pucharu Polski. Wiem, że stać nas na to i wszystko jest w naszych rękach – kończy Chojnacka.

Bramkarka podpisała z KPR-em Gminy Kobierzyce roczny kontrakt, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2023/2024.

Wcześniej umowę z Klubem przedłużyły Beata Kowalczyk, Zorica Despodovska, Natalia Janas, Małgorzata Buklarewicz i Patrycja Kozioł. Ważny kontrakt ma Katarzyna Cygan. Wiadomo już, że po sezonie 2022/2023 w zespole trójkolorowych nie zobaczymy Aleksandry Tomczyk, Aleksandry Olek oraz Edyty Majdzińskiej.