fbpx

Kobierzyce: Buklarewicz podpisała umowę

Buklarewicz KPR Kobierzyce

Małgorzata Buklarewicz to kolejna zawodniczka, która będzie reprezentować KPR Gminy Kobierzyce w kolejnym sezonie PGNiG Superligi Kobiet. Rozgrywająca podpisała z klubem roczny kontrakt.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Buklarewicz z rocznym kontraktem w KPR

Rozgrywająca przeniosła się do Kobierzyc w sezonie 2020/2021. Wcześniej występowała w MKS-ie Zagłębiu Lubin, a w czasie kariery grała też m.in. w KPR-ze Jelenia Góra czy niemieckim HSG Blomberg Lippe.

W minionej kampanii Buklarewicz była ważną częścią drużyny, przyczyniając się do wywalczenia trzeciego z rzędu medalu PGNiG Superligi kobiet i PGNiG Pucharu Polski. Obecnie jest jedną z wyróżniających się rozgrywających na ligowych parkietach. W dwudziestu meczach zdobyła ponad pięćdziesiąt bramek.

Zatrzymuje mnie tutaj naprawdę fajna drużyna. Możemy jeszcze wiele wspólnie namieszać w lidze. Jak każdy sportowiec, chce grać o najwyższe cele, a Kobierzyce mi to umożliwiają. Jestem ciekawa, jak będzie wyglądał następny sezon – mówi Małgorzata Buklarewicz.

Rozgrywająca podpisała z KPR-em Gminy Kobierzyce roczny kontrakt, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2023/2024.

Występy w KPR-ze Kobierzyce:

Sezon 2020/2021 – 2. miejsce

Sezon 2021/2022 – 3. miejsce i PGNiG Puchar Polski

Wcześniej umowę z Klubem przedłużyły Beata Kowalczyk, Zorica Despodovska, Natalia Janas i Patrycja Kozioł. Ważny kontrakt ma Katarzyna Cygan. Wiadomo już, że po sezonie 2022/2023 w zespole trójkolorowych nie zobaczymy Aleksandry Tomczyk, Aleksandry Olek oraz Edyty Majdzińskiej.

źródło: kprkobierzyce.pl