fbpx

KLKS Zefka Kobyla Góra partnerem Śląska

Kobyla Góra - Akademia Śląska Wrocław

Już 49 klubów przystąpiło do projektu klubów partnerskich Śląska Wrocław. Najnowszą organizacją, która podpisała porozumienie z WKS-em jest KLKS Zefka Kobyla Góra.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Oficjalne podpisanie porozumienia nastąpiło w sali VIP w budynku klubowym przy ulicy Oporowskiej. Na mocy zawartej umowy Zefka Kobyla Góra jest już 49. klubem partnerskim Śląska Wrocław.

Myślę, że to milowy krok w kwestii podniesienia jakości szkolenia w naszym klubie – mówi Artur Franikowski, prezez Zefki Kobyla Góra. Obecnie w nowym klubie partnerskim WKS-u szkoli się ponad setka najmłodszych adeptów piłki nożnej w sześciu grupach wiekowych – krasnal, skrzat, żak, orlik, młodzik i junior młodszy.

Mimo, że jesteśmy z południa Wielkopolski, to zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę ze Śląskiem, to również kwestia logistyczna. A Śląsk to klub na poziomie Ekstraklasy, który rozwija nie tylko dzieci, ale również trenerów. Ważne są również webinary dla rodziców, by byli oni świadomi, kim jego dziecko będzie w przyszłości. Dzięki tej współpracy pewnie też czegoś nowego się nauczymy, ale mam nadzieję, że nie tylko my będziemy przyjeżdżać do Wrocławia, ale przedstawiciele WKS-u przyjadą do nas – dodaje prezes Franikowski.

Bardzo się cieszymy, że grono klubów partnerskich stale się powiększa i “wychodzimy” poza Dolny Śląsk. Chcemy budować społeczność wokół naszych klubów partnerskich i współpracować w ramach różnych projektów sportowych i szkoleniowych. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę – zaznacza Wojciech Pawłowski, koordynator projektu klubów partnerskich w Śląsku.

KLKS Zefka Kobyla Góra jest 49. klubem partnerskim WKS-u.