fbpx

KFC sponsorem tytularnym Gwardii Wrocław!

W nowym sezonie KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn wrocławski zespół będzie występował pod nazwą KFC Gwardia. To efekt udanej współpracy, która została przedłużona i poszerzona w nadchodzących rozgrywkach.

Nie ulega wątpliwości, że ostatnie działania wrocławskiego klubu pokazują, że warto współpracować z siatkarską Gwardią. Tym bardziej, że klub wiąże się zarówno z firmami o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim, jak i światowym. Czego dowodem jest nowy sponsor tytularny klubu!

– W kraju mistrzów świata siatkówka jest sportem rodzinnym, a dzięki licznym sukcesom polskiej reprezentacji, liczba fanów zaczyna dorównywać piłce nożnej. Cenimy w naszej współpracy z drużyną Gwardii Wrocław pełną pasji grę zawodników i ich nieustającą chęć do poprawiania swoich wyników. Dodatkowo, KFC jako sponsor Gwardii Wrocław już drugi rok z rzędu może zachęcać kibiców siatkarskich do aktywnego spędzania wolnego czasu – mówi Szymon Dyjach, Buzz & Apreciation Manager w KFC.

Zadowolenia z przedłużenia wspólnych działań nie kryje również prezes Gwardii Łukasz Tobys. Jak sam przyznaje, to naprawdę nieocenione, kiedy po dekadzie przerwy siatkarski klub z tradycjami ponownie zyskuje solidnego partnera tytularnego.

– Pozyskanie sponsora tytularnego to zupełnie nowa rzeczywistość dla Gwardii. Takiej sytuacji nie było od ponad 10 lat. Wiemy, że to również jasny sygnał słuszności drogi, jaką obraliśmy. Mam nadzieję, że to kolejny krok w drodze do sukcesów, na jakie Wrocław zasługuje. KFC to marka ogólnoświatowa, z którą nasza współpraca układa się od dłuższego czasu bardzo dobrze – twierdzi Łukasz Tobys, prezes Gwardii Wrocław.