fbpx

Juniorzy Śląska gorsi od Legii

Za nami 12. kolejka rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów, w której Śląsk Wrocław podejmował na własnym obiekcie Legię Warszawa. Niestety, gospodarze przegrali ze stołecznym zespołem 0:3.

Spotkanie tak naprawdę rozstrzygnęło się już po kwadransie gry. Niespełna 120 skund po rozpoczęciu sobotniego starcia warszawiacy zdobyli pierwszą bramkę za sprawą celnego strzału Kamila Rokosza. Niestety, w 13. minucie ponownie trafili do siatki miejscowych, czym zdecydowanie osłabili ich morale. Drugiego gola dla Legii zdobył Patryk Pierzak.

Niestety, w drugich 45 minutach pojedynku wrocławianie nie byli w stanie przeciwstawić się dobrze grającej warszawskiej Legii, a na domiar złego w 52. minucie za sprawą samobójczego trafienia, przegrywali z przyjezdnymi różnicą 3 bramek.

Ostatecznie Śląsk na stadionie przy ul. Oporowskiej przegrał z Legią 0:3 i w ligowej tabeli z 17 oczkami zajmuje 7. miejsce, jednak należy zaznaczyć, że większość drużyn nie zakończyła jeszcze 12. serii gier.

Śląsk Wrocław U-18 – Legia Warszawa U-18 0:3 (0:2)

Śląsk: Tysiak, Maruszak, Konopacki, Wawrzyniak, Stawny, Fediuk, Stupieńko, Głowieńkowski, Mamus (K), Trochanowski, Szmigiel

Legia: Kobylak, Imiołek, Rytelewski, Rokosz, Munik (K), Pieprzak, Gościniarek, Włodarczyk, Grzelak, Derlatka, Matsenko