fbpx

Julia Pańko mistrzynią Dolnego Śląska kadetek na piasku

Julia Pańko z VolleyWrocław nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o grę w plażową odmianę siatkówki. Po zdobyciu brązu w kategorii juniorek – w sobotę świętowała mistrzostwo w kategorii kadetek.

Julia Pańko to jedna z przyjmujących młodzieżowego #VolleyWrocław. Na co dzień gra w hali, natomiast gdy jest tylko możliwość – równie chętnie uczestniczy w turniejach plażówki. W zeszłym tygodniu zdobyła brązowy medal mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii juniorek, dzisiaj świętowała mistrzostwo w kategorii kadetek.

Julia Pańko gra w parze z Karoliną Woźniak – przyjmującą, która na co dzień reprezentuje drużynę z Jelcza – Laskowic.

Z Karoliną poznałyśmy się około 3 miesięcy temu. To, że gramy razem w parze wyszło bardzo spontanicznie, ale jak widać – bardzo dobrze się dogadujemy i dzięki temu mogłyśmy dzisiaj świętować mistrzostwo Dolnego Śląska. Tydzień temu zdobyłyśmy medale w kategorii juniorek. Teraz pełne nadziei na dobry wyniki – czekamy na rozgrywki ogólnopolskie – powiedziała Julia Pańko, przyjmująca #VolleyWrocław.

Co ciekawe w turnieju finałowym na Dolnym Śląsku udział wzięło więcej par z #VolleyWrocław. Brązowe medale zdobyła para Julia Kleszcz i Ewa Kobiela. 5. miejsce przypadło Joannie Chorążej i Aleksandrze Gołębiowskiej. W turnieju udział wzięły także Emilia Kurnikowska i Maja Dumańska.