fbpx

White dołącza do sztabu Panthers Wrocław

Jamaal White - Panthers Wrocław

Dobrze znany wrocławskim kibicom z roli zawodnika Jamaal White w sezonie 2023 dołączy do sztabu szkoleniowego Panthers Wrocław. Amerykanin zajmie się przygotowaniem formacji defensive backs!

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Jamaal White – od zawodnika do trenera

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Coach White to nie tylko niesamowity atleta, który w poprzednim sezonie dwukrotnie wystąpił w barwach Panthers Wrocław (w meczu przeciwko Hamburg Sea Devils i Vienna Vikings), to także znany w całej Europie trener pozycyjny, którego umiejętnościom i wiedzy praktycznej główny szkoleniowiec Christensen powierzył grupę defensive backs wrocławskiej drużyny.

Jamaal White poza prowadzeniem indywidualnych treningów dla wielu zawodników w Niemczech, pracował także w sztabach Berlin Rebels czy Berlin Thunder.

– Wybrałem Panthers z dwóch powodów – po pierwsze, kiedy tylko zagrałem we Wrocławiu, zakochałem się w sposobie, w jaki działa organizacja, która traktuje zawodników jak rodzinę. Po drugie przez historię Panthers oraz kulturę klubu. Mam dobre stosunki z trenerem Dave’em Likinsem – koordynatorem defensywy. Czuję, że wspólnie stworzymy formację, której bać będzie się cała Europa – mówi Jamaal White.

I dodaje: –  W tym roku Panthers zebrało świetny i głodny zwycięstw sztab ze świetną przeszłością trenerską i zawodniczą. Pracownicy klubu pracują ciężko, aby wszystko działało na najwyższych obrotach. To wszystko doskonale uzupełniają wspaniali kibice i baza sportowa na światowym poziomie.

Czytaj także: