fbpx

Jakub Jamróg odchodzi ze Sparty Wrocław

To była krótka przygoda ze Spartą. Jakub Jamróg, który w poprzednim sezonie jeździł we wrocławskim klubie, zdecydował się nie reprezentować jego barw w nadchodzących rozgrywkach. O swojej decyzji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przypomnijmy, Jakub Jamróg trafił do Sparty Wrocław z macierzystego klubu z Tarnowa i wydaje się, że spełnił pokładane w nim nadzieje. 28-latek niejednokrotnie udowadniał, że ma niesamowite umiejętności, a pod nieobecność czołowych zawodników klubu potrafi wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów.

To przecież on, w czasie leczenia kontuzji przez Macieja Janowskiego i Taia Woffindena zdołał zapisywać na swoim koncie nawet dwucyfrowe zdobycze punktowe, a zwieńczeniem jego znakomitego sezonu było wywalczenie srebrnego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski.

Niestety, kiedy wydawało się, że Jakub pozostanie we Wrocławiu na kolejny sezon PGE Ekstraligi, dziś, w piątek, za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że zdecydował się odejść i poszukać sobie innego pracodawcy.

– Dziękuję kibicom oraz działaczom wrocławskiego WTS, którzy wspierali mnie w zakończonym sezonie. Życzę wrocławskiej drużynie powodzenia i do zobaczenia na żużlowych torach – czytamy w jego oświadczeniu.

Zapewne niebawem poznamy nowy zespół Jakuba Jamroga, ale już teraz dziękujemy za wszystko, co zrobił dla wrocławskiego klubu!

O autorze