fbpx

Jacek Magiera przed meczem z Jagiellonią

Jacek Magiera Śląsk Wrocław

Szkoleniowiec Śląska Jacek Magiera skomentował przygotowania do piątkowego starcia. Przedstawił, którzy zawodnicy rezerw mają szansę na wyjazd z pierwszym zespołem oraz opisał sytuację zdrowotną piłkarzy, zarówno tych, którzy doznali urazu w starciu z Radomiakiem jak i wracającego Erika Exposito.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

“Erik Exposito wrócił do Wrocławia, przepracował to tak, jak ustalaliśmy, aby indywidualnie popracował. Wrócił zadowolony, uśmiechnięty, choć oczywiście złamane palce dalej są złamane i tego się nie wyeliminuje w tak krótkim czasie. Erik czuje dyskomfort i to jest normalna sytuacja, wiem że jest utrudnione zawsze zadanie, kiedykolwiek cokolwiek kogoś boli. Natomiast znam też przypadki siatkarzy – bo mam mnóstwo kolegów, którzy grali w reprezentacji Polski czy w klubach – i też grali ze złamanymi palcami. Wiemy o tym dyskomforcie, natomiast Śląsk potrzebuje Erika, Wrocław potrzebuje Erika, drużyna potrzebuje zawodnika, który powalczy nie tylko z przeciwnikiem, ale także z sobą i na to liczę. Chcę, aby Erik był gotowy, aby grać od pierwszej minuty.”

Poniżej prezentujemy zapis całej wypowiedzi szkoleniowca WKS-u. Pierwszy gwizdek starcia Jagiellonia – Śląsk w piątek, 5 maja, o godzinie 18.00.