fbpx

Ivan Djurdjević przed walką o ćwierćfinał Pucharu Polski

Ivan Djurdjević WKS Śląsk Wrocław

Już w środę, 9 listopada, WKS Śląsk Wrocław powalczy z Sandecją Nowy Sącz o awans do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Zobaczcie, co przed tym pojedynkiem mówił szkoleniowiec Wojskowych Ivan Djurdjević.

Ivan Djurdjević: Chcemy się zrehabilitować po nieudanym występie w Legnicy. Cieszymy się, że szansa na lepszy wynik przytrafia się tak szybko. Nie mamy za dużo czasu na myślenie i rozpamiętywanie, pragniemy powrócić na zwycięską ścieżkę. 

Musimy pokazać swoją jakość i udowodnić, że jesteśmy zespołem. Puchar Polski jest dla nas niezwykle ważny i pragniemy to udowodnić. Teraz skupiamy głównie na tym, a o meczu z Legią będziemy rozmyślać po końcowym gwizdku w Niepołomicach. 

W naszym składzie wszystko zmienia się szybko i na próżno szukać określenia „pierwszy garnitur”. Nie zamierzamy jednak w żaden sposób lekceważyć Sandecji i wyjdziemy możliwie najmocniejszym składem. Na pewno zabraknie z nami Patryka Janasika, który nabawił się ostatnio urazu i nie chcemy ryzykować jego zdrowiem. Erik Exposito wciąż wraca do pełni sprawności, Łukasz Bejger nie zagra z powodu zawieszenia, ale reszta zespołu jest gotowa do boju.

źródło: slaskwroclaw.pl