fbpx

Ivan Djurdjević po remisie w Gdańsku

Zobaczcie, co na konferencji po bezbramkowym remisie Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk mówił szkoleniowiec Wojskowych Ivan Djurdjević.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Ivan Djurdjević na konferencji prasowej

Ivan Djurdjević: Wiedzieliśmy, że to ważny mecz dla obu zespołów. W pierwszej połowie spodziewaliśmy się, iż to Lechia będzie prowadzić grę. Obserwowaliśmy poczynania poprzednich zespołów prowadzonych przez trenera Davida Badię i dokładnie tego się spodziewaliśmy. Lechia grała w ataku pozycyjnym i szukali swoich szans – mimo to nie czuliśmy zbyt dużego zagrożenia z ich strony. Zarówno my, jak i oni mieliśmy swoje szanse. Dużo cierpieliśmy w tym meczu, ale zespół walczył i pokazywał charakter. Liczyliśmy, że pojawi się jedna akcja, która da trzy punkty i się pojawiła, ale niestety się nie udało. 

Dennis Jastrzembski jest zawodnikiem bazującym na szybkości. Później już brakowało mu sił i potrzebowaliśmy czegoś nowego. Pojawił się Piotr Samiec-Talar, który rozegrał dobre zawody i posłał kilka dobrych podań.

Caye Quintana jest ważnym zawodnikiem dla naszego zespołu. Potrzebowaliśmy dzisiaj jego doświadczenia. W pierwszej połowie zaprezentował się przyzwoicie i wywiązywał się ze swoich zadań taktycznych. 

Oczywiście, że zespół dużo stracił z powodu braku Johna Yeboaha i Erika Exposito. W środku tygodnia z gry wypadli również Gretarssona i Nahuel. Mieliśmy dużo pracy, ale na tym polega nasze zadanie. Nie dysponujemy zbyt szeroką kadrę, lecz staramy się na bieżąco uzupełniać braki. Mimo wszystko to czyste konto i ważny remis, który oczywiście szanujemy. 

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.